Wysyłka

 

ZWIERZĘTA ŻYWE


1. Formy wysyłki:

PKP

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zwierząt na terenie całego kraju. Jeżeli oczywiście jest bezpośrednie połączenie PKP Zwierzęta wysyłamy przesyłką konduktorską - koszt 30 zł. Szczegóły zamówienia ustalamy telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Przesyłka następuje po uprzedniej wpłacie na konto, które podam osobiście zainteresowanemu. Zamówienie zostanie zrealizowane w najbliższy weekend od chwili otrzymania pieniędzy na konto. Kwota za przesyłkę jest doliczana do całości zamówienia i przesłana na konto. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonych terminów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (mróz, upał). Minimalne zamówienie towarów lub zwierząt wynosi 50 zł (bez kosztów przesyłki) . WAŻNE!!! Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie w rozkładzie jazdy PKP czy istnieje bezpośrednie połączenie z miastem do którego mamy wysłać przesyłkę jak również godzin przyjazdu i odjazdu pociągów. Wysyłki realizujemy tylko i wyłącznie w soboty i niedziele w godzinach 7 - 22 http://www.pkp.heh.pl/.

PKS

Możliwe jest również wysyłanie poprzez PKS aczkolwiek ta firma nie świadczy takiej usługi a więc jest to grzeczność po stronie kierowcy i nie musi dojść do skutku. Koszt takiej wysyłki to 15 zł. Szczegóły zamówienia ustalamy telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Przesyłka następuje po uprzedniej wpłacie na konto, które podam osobiście zainteresowanemu. Zamówienie zostanie zrealizowane w najbliższy weekend od chwili otrzymania pieniędzy na konto. Kwota za przesyłkę jest doliczana do całości zamówienia i przesłana na konto. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonych terminów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (mróz, upał). Minimalne zamówienie towarów lub zwierząt wynosi 50 zł (bez kosztów przesyłki) . Przed złożeniem zamówienia proszę o sprawdzenie rozkładu jazdy czy istnieje bezpośrednie połączenie pomiędzy miejscowościami jak i również godzin przyjazdu i odjazdu autobusów. Wysyłki realizujemy tylko i wyłącznie w soboty i niedziele w godzinach 7 – 22

Poczta Polska

Wybrane gatunki wysyłamy na warunkach ostrożnych paczką pocztową. Koszt paczki – 19 zł do 1 kg. Zainteresowany tą forma wysyłki powinien skontaktować się ze sklepem czy dany gatunek można wysłać tą forma wysyłki. Paczki wysyłamy dwa razy w tyg. w środę i w poniedziałek. O ile w danym tygodniu nie występują święta i dni wolne od pracy wtedy wysyłamy w poniedziałki. Sklep po umówieniu się za pośrednictwem strony udostępnia odbiór osobisty towaru i płatność przy jego odbiorze.

 

WYSYŁKA INNYCH TOWARÓW

1. KURIER BPS

a ) do 30  kg  normalnie wg tabelki

b) duże gabaryty  i powyżej 30 kg cena za paletę

2. POCZTA POLSKA

3. PKP   - PRZESYŁKA KONDUKTORSKA

4. Odbiór osobisty

 

2012 © Sklep zoologiczny ZOO PIRANIAProjekt sklepu: www.2D.net.pl